Přátelé a kamarádi (jak by taky řekla Monča :-)),

 

od loňské Valné hromady utekl už téměř rok a během něho jsme všichni zažili spoustu věcí. Pod Orchisem a s Vaší pomocí proběhlo několik táborů, hromada víkendovek, prima Silvestr, dva kurzy OHB i Námořnický bál. Scházeli jsme se po celý rok na volejbalech, při zpívání v Sebrance i na vandrech po půlce zeměkoule. Při Klubech na Lékařské fakultě jsme promítali zážitky ze svých cest, diskutovali o ekologických problémech a šířili myšlenky Brontosaura i hráli strategické hry.

Jako už tradičně jsme byli vidět i na Valné hromadě Hnutí Brontosaurus, kde se Honza Šipr stal předsedou Kontrolní a revizní komise a především, na Brontosauří Olympiádě jsme obsadili první dvě místa :-).

 

Pozitivní je také to, že na mnoha našich akcích se podíleli noví nadějní organizátoři a jejich podíl na činnosti Orchisu utěšeně stoupá. Však už bylo na čase.

 

Výsledkem naší činnosti jsou spousty nadšených účastníků, z nichž se jich několik už stalo členy Orchisu a víme o několika dalších co se jimi snad už na Valné hromadě Orchisu stanou.

 

Bylo by dobré jim představit, co všechno děláme a tak bychom Tě chtěli poprosit o krátkou prezentaci Tvých akcí. Mělo by Ti stačit tak 5-10 minut na akci podle její šíře a zajímavosti. Mohou to být samozřejmě akce, které jsi pořádal(a) nejen pod Orchisem, ale i pod jiným Brontosauřím článkem. Daťák i počítač bude k dispozici.

 

Pokud se v příštím roce chystáš uspořádat nějakou víkendovku, tábor nebo cokoliv jiného, tak budeš mít také čas to přestavit a pozvat tam lidi. Opět by to nemělo zabrat víc, než 5-10 minut.

 

Myslíme si, že uděláš radost nejen nám, ale určitě Ti bude vděčné i nové vedení Orchisu.

Díky za pomoc s Valnou hromadou a těšíme se, že se tentokrát potkáme ve velmi hojném počtu a pořádně odstartujeme do dalšího roku Orchisu.

 

Stávající Trojka: Honza, Polda, Columbus, Smíšek a Bára