Pálení čarodějnic   29.4.2004

Hocus pokus čusbus, drahé čarodějnice a čarodějové, tradiční upalování vašich temných "já" proběhne v netradičním čase (o den dřív), ve čtvrtek 29.4. na tradičním místě - na palouku pod Jehnicemi.

Sraz v 18:00 před Semilassem (pojedeme busem 41), s sebou něco na opíkání, pití (kofola je prostě nejlepší :o), brnkání, hodí se mňamky, freesbee, deka, pláštěnka a baterka a kdo chce taky přespat na místě tak spacák+karimatku. Zpátky jezdí noční autobus č.90 vždy v XX:27 na rozjezd na hl. nádraží. V nouzi volejte 604 995 445 (Pepa).

Pro samostatné dobrodruhy: v Jehnicích na náměstí vylezete z autobusu a dáte se doleva dolů po žluté stezce asi 1 km. Dole před rybníkem odbočíte doprava a dáte se pozorně po červené stezce, která vás zavede lesem až k našemu palouku, zase asi 1km. Nebo z Jehnic zavolejte 604 995 445 a pošlem posla.

Kdo nemůžete tak brzo přijít na sraz, ozvěte se, můžeme domluvit sraz třeba ve 20:00 a nebo se můžete připojit k lidičkám co možná přijedou z volejbalu (ten by měl být do 21:30 na Košinově 22) Pepa, Jura, Markéta, Jája, Tom...

------------------------------------------------------------------------------------

Ohňové čtvrtky   od 6.5.2004
v následujících týdnech budou pokračovat dál až do léta a možná i v létě - pohodová kombinace volejbal+oheň+kytary a to už v notoricky známém Zamilovaném hájku: http://orchis.brontosaurus.cz/img/zamilec.gif .


Současně vás rádi zlanaříme na Brontosauří Olympiádu, 7.-9.5.2004 v Brně, více na http://olympiada.brontosaurus.cz .


Jiné naše akce: http://orchis.brontosaurus.cz, http://www.brontosaurus.cz