Jeskyně

Omrzely tě aranžované, veřejně přístupné jeskyně shlížené přes zábradlí z betonových chodníčků? Chceš poznat původní krásu podzemí, zjevující se jen drsným jeskyňářům, a jsi ochoten/-na pomoci s odkrýváním dalších prostor? Nevadí ti vlhko, bahno, lezení, výšky/hloubky a při tom spoléhat na světlo baterky? Nepochybně zažiješ originální dobrodružství a poznáš i nové kamarády.
Žádné mimořádné zkušenosti nejsou vyžadovány.

Program : v sobotu pomoc s odhalováním nových jeskyní, potom (možno i v neděli) prohlídka některých obvykle nepřístupných jeskyní jako Amatérská, Lopač, Skleněný dóm, Mastný flek, Spirálka... něco z toho.

Cena : asi 50 Kč + jídlo a cestovné

Místo : Moravský Kras, základna Vilémovice

Co s sebou : dobrý boty, u kterým oželíte že budou v blátě - nejlíp holínky nebo kanady nebo starší pohorky (do těch vám možná trochu nateče), dvoje nebo aspoň jedno náhradní oblečení na ven, které můžete zablátit (dole je celkem teplo: plus 8 stupňů, ale občas mokro, tak ať můžem nahoře přelízt do něčeho suchého). Čelovku nebo aspoň baterku. Na základně si můžem půjčit helmu, čelovku (těžkou) a overaly (takovej, že s ním musíš praštit o zem aby se rozhejbal a dal oblíct), ale možná ne v takovým počtu. Tak jestli máš, ber vlastní.
Dále spacák, karimatka není tak nutná, ešus, přezůvky, hudebníci hudební nástroj a jídlo na víkend (něco univerzálního, případně dokoupíme).

Sraz : pátek v 17:20 hodin na hl. nádraží v Brně

Připravuje : Jura, Golem (ZČ HB Orchis Brno)

Přihlášení : Jura Maršál, 737 969 978, marsal.j seznam cz
Přihlášení : Pepa Hladký, 604 995 445, pepa.hladky seznam cz


Jiné naše akce: http://orchis.brontosaurus.cz, http://www.brontosaurus.cz