Jeskyně

Omrzely tě aranžované, veřejně přístupné jeskyně shlížené přes zábradlí z betonových chodníčků? Chceš poznat původní krásu podzemí, zjevující se jen drsným jeskyňářům, a jsi ochoten/-na pomoci s odkrýváním dalších prostor? Nevadí ti vlhko, bahno, lezení, výšky/hloubky a při tom spoléhat na světlo baterky? Nepochybně zažiješ originální dobrodružství a poznáš i nové kamarády.
Žádné mimořádné zkušenosti nejsou vyžadovány.

Program : v sobotu pomoc s odhalováním nových jeskyní, potom (a možno i v neděli) prohlídka některých obvykle nepřístupných jeskyní jako Amatérská, Lopač, Vintoky, Skleněný dóm, Mastný flek, Spirálka... něco z toho.

Cena : asi 50 Kč + jídlo a cestovné

Místo : Moravský Kras, bydlení na faře Ostrov u Macochy

Co s sebou : dobré boty, kterým nevadí bláto - nejlíp holínky nebo kanady nebo starší pohorky, oblečení do "terénu", které můžete zablátit (dole je celkem teplo: plus 8 stupňů, ale občas mokro) a další aspoň jedno oblečení na ven ať můžem nahoře přelízt do něčeho suchého. Čelovku nebo aspoň baterku na provázku. Nemáš-li vlastní přilbu a čelovku, přihlas se co nejdříve, ať nějaké stihneme půjčit.
Dále spacák, karimatka, ešus, přezůvky, hudebníci hudební nástroj a jídlo na víkend (něco univerzálního, případně dokoupíme).

Sraz : pátek v 18:34 na hl. nádraží v Brně

Připravuje : Pepa, Lenka, Kuba, Bob

Přihlášení : Pepa Hladký, 604 995 445, pepa.hladky [zavináč] seznam.cz


ZČ HB Orchis Brno, jiné naše akce: http://orchis.brontosaurus.cz, Hnutí Brontosaurus: http://www.brontosaurus.cz