Beskydský úlet     není důležité přežít, ale zúčastnit se
 
8. - 17. července 2005
Beskydský úlet  ::  Přihlásit se  ::  Organizátoři  ::  Kronika  ::  Debata  ::  Hnutí Brontosaurus  ::  ZČ HB Orchis
Prázdniny s Brontosaurem pro lidi od 16 do 26 let

Bouřlivé zážitky, noví kamarádi, pomoc Beskydským lesům, netradiční hry, ulítlé nápady, ekologie, únava, indiánská sauna, koně, oheň a kytara... a kdo neumí lítat, rozpleskne se o zem.

V drsné přírodě Beskydských kopců se setká jeden a půl tuctu mladých lidí, kteří mají mnoho společného a prožijí spolu deset krásných letních dní. Některé dny této akce obsáhnou 6 hodin lehké pracovní terapie, např. práce v lese, péče o sazeničky ve stromkové školce, pastva koní, úprava naučných stezek či hrabání louky. Napomůžeme tak obnově původních beskydských lesů s jedlemi a buky. Ostatní čas naplní netradiční sporty, ekohry, psychohry, lanové překážky, tvořivé aktivity, indiánská sauna, koupání v čistém a studeném potoce, přednášky od ochránců přírody z občanského sdružení Beskydčan. Spát budeme v tee-pee na louce. Pozor, z těchto míst téměř odletěl mobilní signál, elektřina, dokonce i čas :o)

Věk: 16 až 26 let
Cena: 300 Kč
Kde: osada Muchovice pod Lysou Horou - CHKO Beskydy
Organizátoři: Šárka, Radka, Pepa, Karel
Kontakt:  Pepa Hladký, Rudíkov 15, 675 05 nebo letajici.snek[zavináč]seznam.cz nebo 604 995 445
Pořádá: Základní článek Hnutí Brontosaurus Orchis [ orchis.brontosaurus.cz]

Muchovice - ekologickovýchovný areál pod Lysou horou v Moravskoslezských Beskydech, více informací o alternativním lesním hospodářství, rezervaci Mazácký Grůnik, chovu horských koní, ochraně přírody, šelem atd. se dozvíte na stránkách sdružení BESKYDČAN [ www ].

Nevyhovuje-li ti datum naší akce, na [ www.brontosaurus.cz ] najdeš seznam 40 dalších prázdninových akcí.
CNW:Counter   design: letajici.snek[zavináč]seznam.cz