Beskydský úlet     není důležité přežít, ale zúčastnit se
 
8. - 17. července 2005
Beskydský úlet  ::  Přihlásit se  ::  Organizátoři  ::  Kronika  ::  Debata  ::  Hnutí Brontosaurus  ::  ZČ HB Orchis
Ahoj, tož máme v organizátorském týmu leccos společné. Například máme blízko k přírodě a usilujeme, aby kolem nás vydržela stále v té nejrozmanitější podobě. Nejen proto, aby jsme (i ti po nás) mohli vandrovat po horách, užívat si outdoorové sporty, usínat pod hvězdami, probouzet se s rosou a mít z toho radost. Libujeme si také ve všelikých hrách (BANG!), jsme nekuřáci, nepijeme do němoty a nenecháváme si rozum příliš masírovat od televizoru. Na naši akci bychom rádi vzali podobné lidi.

Šárka Krejčová
Šárka miluje koně, horolezení, indiánskou saunu a MIG21 (možná i jiné letadlo). Svět křižuje ponejvíce stopem. Studuje Přírodovědeckou Fakultu MU v Brně. V květnu organizuje jistou vtipnou akci [www] - ale ne všichni jí to zbaštíme. Raději jí dejte do ruky kytaru :o) Původce mnoha ulítlých nápadů.

Pepa Hladký
Specialista přes pouštění balónů, řízené výbuchy, dobíjení baterek ze slunce. Nezadržitelný uživatel mobilu. A teď i Linuxu. Vystudoval Fakultu Elektrotechniky VUT v Brně. Zajišťuje technické věci, orvávačky, vytvořil webové stránky.

Radka Jarušková
Radikální vegetariánka, vodácká holka (a paradoxně jediný abstinent), lozí po skálách, nejspolehlivější člověk. Studuje Žurnalistiku a Humanitní Environmentalistiku na FSS MU v Brně. Má na starosti propagaci, mediální kampaň, tvořivé programy, ulítlou ekologickou osvětu.

Karel Valenta
Radikální masožrout, cestovatel, machr přes přežití kdekoli a v jakémkoli spacáku, i bez něj. Bojovník za lidská práva. Tvůrce odpadového hospodaření na akci - když už finišuje tu Ekologii (Průmyslové odpady) na Fakultě Strojní VUT Brno. Rád vzlétne, ale určitě nevyletí (diplomku už má odevzdanou!).
CNW:Counter   design: letajici.snek[zavináč]seznam.cz