CNW:Counter
Ještě máme několik volných míst zejména pro kluky - doporučujeme ozvat se na některý z kontaktů (tel. či mail) a pak nám, pro urychlení, můžeš současně s vyplněným dotazníčkem poslat i platbu a obratem dostaneš finální informace. Tož spěchej :o) !
  Vichřice věků - zážitková, programová prázdninovka
  Kdy: 19. - 30. července 2006
  Kde: PR Niva Doubravy - CHKO Žďárské vrchy
  Kdo: asi 20 dobrodruhů ve věku 17 až 28+ let
  Za kolik: 400 Kč
  Organizátoři: Polda, Monča, Markéta, Evelína, Pepa; Základní článek Hnutí Brontosaurus Orchis
  Kontakt: Evelína Polanská, Novoměstská 29, Brno 621 00 nebo zij@email.cz nebo 776 682 225 (Evelína)
  Prožiješ dvanáct nabitých letních dní v divočině, spolu s dvaceti mladými lidmi podobných zájmů, které láká dobrodružství, příroda, legrace i sebepoznání. Možná se z nich stanou tví dobří přátelé.
  Jistě se ptáš, co tě čeká. Budeš ubytován v luxusním přírodním hotýlku kdesi uprostřed louky. Záleží jen na Tobě, zda budeš s ostatními spát v teepee nebo v apartmá pod širým nebem. Náš hotel Příroda je kompletně zařízen: je pro Tebe připravena luxusní přírodní koupelna vybavená sprchou (s tekoucí vodou) v podobě nedalekého potůčku. Pro náročnější zde máme i vanu a bazén (tůňka a rybník). Samozřejmě musíme připomenout, že je k dispozici jedinečné místo určené k samostatné meditaci (Catherine v latríně :o) ).
  Co se týče stravování - plná penze, takže hlady určitě neumřeš. Ochutnáš jedinečné pokrmy všech chutí, vůní a barev.
  Na některé dny je pro nás přichystáno asi 6 hodin lehké pracovní terapie. Budeme česat trávu. Případně pomáhat v lese. Po práci máme pro Tebe připraven program, který slibuje spoustu zážitků. Takže nudit se rozhodně nebudeš. Zřejmě si neužiješ tabáku, ani alkoholu. Víc zde ale neprozradím.
  Akce není vhodná pro padavky, natož suchary, ale mezi ně Ty jistě nepatříš:-)

  Těšíme se na Tebe,
Tým Vichřice věků.


  PR Niva Doubravy - přírodní rezervace u Sobiňova ve Žďárských vrších s orchidejovými loukami, často podmáčenými, které je potřebné kosit, aby se zachoval jejich ráz a zastoupení druhů. Je v péči Sdružení krajina, více na [ www ].


  Nevyhovuje-li ti datum naší akce, na stránce [ prazdniny.brontosaurus.cz ] najdeš přes 40 dalších prázdninových akcí: