Ještě jsem nikdy na brontosauří akci nebyl(a). Co to je pracovně‐zážitková víkendovka?
To znamená, že část akce budeme pomáhat přírodě. A ve zbylém čase si budeme hrát.

Cože, hrát si? Jako my, dospělí?
Ano! Nejen děti si rády hrají a aktivně tráví volný čas. Bron­to­sau­ři pořádají každoročně stovky akcí pro středo­školáky, vysoko­školáky i mladé pracující.
Nicméně nečekej jednoduché, dětské hry, které si možná pamatuješ z dávných táborů. Program je samozřejmě přizpůsoben našemu věku, aby i pro nás dospělé byl výzvou. Více o programu

To sice zní skvěle. Ale já u vás nikoho neznám..
To naprosto nevadí, akce slouží i pro seznámení se s novými lidmi. Je tomu i přizpůsobený program. V pátek večer budou připravené aktivity, při kterých se naučíš jména a zjistíš první zajímavosti o ostatních. A další dny je ještě lépe poznáš při práci i při hrách.

A co s sebou budu potřebovat?
Hlavně sebe a dobrou náladu. Z těch praktických věcí pak určitě spacák, karimatku, nabitou baterku (ideálně čelovku), pracovní rukavice, šátek, ešus či misku, lžíci. Doma naopak můžeš klidně ponechat elektroniku, zvířata, alkohol a jiné omamné látky.

Kde budeme spát?
V brontosauří klubovně v Moravské Nové Vsi. Tj. v suchu a v teple.

Jak to bude s jídlem?
Budeme vařit společně. Strava bude všežravá, ale myslíme i na vegetariány, vegany a lidi s bezlepkovou či jinou dietou.

A nevyhynul brontosaurus už dávno?
Hnutí Brontosaurus je dobrovol­nická nezisková orga­nizace, která sdružuje lidi se zájmem o přírodu, historické památky a ne­tra­diční trávení volného času. Máš‐li chuť zkusit něco nového a poznat nové, zajímavé lidi, podívej se na nabídku akcí. A pokud tě zaujala přímo naše víkendovka, super – neváhej a přihlaš se. Těšíme se na tebe.