Organizátorský tým

 

Pája Srbová

Jsem Chudák Svišť, co se dal na ekonomii a duší je Brontosaurus. Mám ráda legraci a výzvy. K životu nezbytně potřebuji často se máčet v dostatečném množství vody, když není rybník, tak bazén je po ruce vždy. Ráda pomůžu, kde je třeba a kde v tom vidím nějaký smysl. Prosvištěla jsem již hodně krajů, asi abych zjistila, že u nás to zas není tak špatný. Mám ráda přírodu, ale bez GPS. Je hrozná nuda vědět, kde přesně jste.

Veša – Martin Veškrna

Veša je srdcem skaut. S radostí v oddílech kazí (totiž vede) cizí děti. A nyní začíná testovat své autorské hry i na dospělých.
Ač na první pohled působí klidně a seriozně, má smysl pro humor až škodolibost a je pro každou špatnost. S nadšením vandruje, bez ohledu na výšku sněhu, výšku teploty a nadmořskou výšku.
V práci si hraje s neutrony. A také naprogramoval aplikaci, která graficky ztvární rodokmen člověka.

 

Sorondil – Jan Slaný

Říkají o mně, že jsem divný, jiný či blá­zen, a já už se tomu jen směju. Jsem nepoučitelný snílek, líný zbabělec s hlavou plnou dobro­družství, věč­ný samotář toužící po společ­nosti a člo­věk stá­le sto­jí­cí jed­nou nohou ne­roz­hod­ně na dět­ském pís­ko­viš­ti, za­tím­co ži­vot ho ne­od­byt­ně ko­pe vstříc do­spě­los­ti.

Mám rád legraci a uvítám každou ztřeš­těnost. Až vás ně­kdo bude s váž­ným vý­ra­zem ve tváři pře­svěd­čo­vat o exi­sten­ci šedého uhlí a hned nato poučovat o správném tvaru ně­ja­kého českého přechod­níku, budu to nejspíš já. V jádru však nejsem úpl­ně takový cvok, jak by se mohlo zprvu zdát, a já pevně věřím, že se naskytne příležitost to ukázat.


Radka Jarušková

Pochází ze Starého Brna, tj. dětství prožila nedaleko švédských pozic při obléhání. Do víru brontosauřího dění byla vtažená již v dospívání a od té doby s nadšením organizuje různé akce. A pokud zrovna nechodí po horách, netrápí kytaru a své spolubydlící či jiné posluchače, nehoní se po hřišti za frisbeem a nesnaží se nic dešifrovat, programuje webové stránky. Duší introvert, má ráda humor a dobré lidi.

 

Pája Nani

Pocházím z malebné Vysočiny a v Brně jsem už strávil necelou polovinu svého života. Pracuji zde a zajímám se trošku o historii. Párkrát jsem bojoval na straně Švédů, což se možná bude hodit při obraně města Brna.
Rád pobývám v přírodě, kde si dobíjím energii. Pokud mám volný čas, tak jej rád vyplňuji smysluplnými aktivitami (např. čtením zajímavé knížky, sportem nebo dobrovolnickou prací). Mám rád upřímnost, práci, která má smysl, sbírání nových zážitků a zkušeností.

Peťa Buchta
Nejdůležitější osoba celého organizátorského týmu – kuchař 🙂

 

Seznam přihlášených účastníků

Deylová Anička
Farkač Daniel
Gennert Jarda
Gregorovič Tomáš
Holá Jana
Konečná Klára
Křístel Martin
Navrátil Radek
Říha Samuel
Sherry Martin
Šimonová Lenka
Šindler Michal
Vyhlídalová Petra
Welterová Klárka

Chybí ti tu tvoje jméno? Tak neváhej a přihlaš se!