K brontosauří víkendovce neodmyslitelně patří zážitkový program, který kromě práce tvoří hlavní náplň dne. Můžeš si to představit jako řadu her, u kterých se budeme bavit, poznávat sebe i ostatní, hloubat, překonávat vlastní hranice i odpočívat.

Snažíme se, aby byl program vyvážený a každý si v něm přišel na své. Budeme nejen běhat po lese, procházet křovím i blátem, ale i jen tak koukat do kraje. Zapřemýšlíme si, budeme sdílet své myšlenky, jindy popustíme uzdu své tvořivosti a někdy si prostě jenom zvesela zařádíme, abychom setřásli napětí. Především se ale chceme vzájemně poznávat, trávit čas společně a být tu pro ostatní.

Víkendovka Betálná trefa se nebude podobat klasické bitvě s dřevěnými meči, ani recesní akci ve stylu Moravských hvozdů. I když k bojům samozřejmě dojde, protože Švédové jsou neúprosní a jejich útok je nelítostný. Ale na akci zažijete i jiné aspekty obléhání, kterým čelili obyvatelé Brna. Např. jak odzvonit poledne již v jedenáct hodin, když věž kostela na Petrově byla již dávno rozbořená?

Dovolujeme si přesto upozornit, že víkendovka nebude úplně odpočinková. Přijdou chvíle, kdy se slušně zapotíme, ačkoli rozhodně nepůjde o nějaký vojenský výcvik. Samozřejmě veškerý program je dobrovolný a vždy se můžeš určité aktivity neúčastnit. Máš-li i přesto obavy, zda-li je pro Tebe akce vhodná, neboj se nás kontaktovat.