[středa] Frisbee ultimate v Brně

jednodenní
Datum
Místo Brno, Královo pole, park Božetěchova
Věk 12 - 99 let
Začátek akce
Cena bez poplatku
Kontaktní osoba Radka
+420 777 648 036
radka@jaruskova.cz
Web akce: orchis.brontosaurus.cz/#frisbee

Co na nás čeká

Hrajeme každou středu celoročně, úroveň na pohodu, každý se může přidat a zahrát si. Frisbee ultimate - dynamický a strategický sport, ve kterém je cílem trefit se létajícím talířem do branky soupeře.

Co, kde a jak

Hrajeme každou středu téměř celoročně v parku u Božetěchovy ulice, na mapě zde. Neodradí nás ani zima ani tma, protože frisbee je prostě skvělý sport :-).
Přijďte si zahrát s námi, i začátečník se brzy chytí... :-) Pište se do tabulky zde, dozvíte se tu, i když se zrovna náhodou frisbee nekoná: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1p6Y9eDNJBq3eRlKteATS1WJMSQasF4NWbgLbkDnCcmU

Malá ochutnávka

Na tomto místě hráváme už tradičně celoročně, i v létě a v zimě, a pak chodíváme pokecat na pivko / kofolu. Obvykle je nás 6 až 12, dámy i pánové. Jsme většinou současní i bývalí organizátoři či účastníci brontosauřích táborů a víkendovek, např. ze Základních článků HB Orchis, Baobab, Svízel, Slunovrat, Zvonek a taky Instruktoři, Skauti, kamarádi, kamarádi kamarádů a náhodní pocestní :) , věkově většinou pracující a semtam i studenti.

Organizační tým

Těší se na tebe Pavel U., Filip H., Jiřka R., Radka J., Juráš Ž., Dosík, Kuriatko, Pepa H a další.

Kontakt

Kontaktní osoba: Radka
E-mail: radka@jaruskova.cz
Telefon: +420 777 648 036
Webová stránka: odkaz